TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Jak chronić swoją reputację w sieci?

Ostatnio pisaliśmy o tym, dlaczego firmy lub osoby świadczące usługi powinny monitorować to, co wyświetla na ich temat Google. Dzisiejszy artykuł opublikowany na łamach serwisu Webhosting.pl przybliża nam ten temat.

"Częściowo proces ten można zautomatyzować dzięki usłudze Google Alerts. (...) Usługa automatycznie wyśle nowe linki powiązane z imieniem oraz nazwiskiem internauty."

Najważniejsze są wyniki na pierwszej stronie, gdyż większość internautów ogranicza się tylko do niej. W bardzo łatwy sposób można zająć kilka pierwszych miejsc tworząc profile w serwisach społecznościowych, które powinno się aktualizować co najmniej raz w miesiącu.

Więcej informacji: Jak chronić swoją reputację w Sieci?

05.02.2010

Aktualności

Zmiany w e-podpisach

Rząd przyjął nowelizację ustawy o podpisach elektronicznych, na podstawie której dostępnych będzie kilka ich rodzajów.

Czytaj całość »

Aktywni nie kupują książek...

Od marca aktywni użytkownicy serwisu TwojFachowiec.net nie muszą wydawać pieniędzy na książki. Dostają je za darmo, biorąc udział w konkursie Książki dla aktywnych.

Czytaj całość »

Jak chronić swoją reputację w sieci?

Ostatnio pisaliśmy o tym, dlaczego firmy lub osoby świadczące usługi powinny zadbać o to, co wyświetla na ich temat Google.

Czytaj całość »

Firmy w serwisach społecznościowych

Z serwisów społecznościowych korzystają zarówno liderzy w swojej branży, jak i małe firmy. Na co liczą przez aktywność na nich?

Czytaj całość »

Blogi bez rejestracji

Ostatnimi czasy sporo kontrowersji wzbudziły planowane zmiany w ustawie o prawie prasowym, która miała zobowiązać właścicieli stron www do ich rejestracji.

Czytaj całość »

Internetowa rewolucja

Google, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan i home.pl rozpoczęły akcję, która ma zachęcić małe i średnie firmy do aktywnej obecności w internecie.

Czytaj całość »

Start serwisu TwojFachowiec.net

W dniu 14 sierpnia 2009 roku uruchomiliśmy nowy serwis dla usługodawców.

Czytaj całość »

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.