TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Architekt Wrocław

Biuro projektowe Skala

Nazwa firmy:
BIURO PROJEKTOWE SKALA
Adres:
Kazimierza Wielkiego 9/403
50-077 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
663 501 998

Kategorie:
Architektura, Architektura i budownictwo, Architektura mieszkaniowa i usługowa, Architektura przemysłowa, Architektura wnętrz, Budownictwo, Projektowanie przyłączy, Urbanistyka
Treść oferty:
BIURO PROJEKTOWE SKALA

Oferujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze- gotowe i na indywidualne zlecenie. U nas znajdziecie Państwo optymalne dla siebie projekty budynków:

- mieszkalnych- domy jedno i wielorodzinne;
- rekreacji indywidualnej;
- usługowych;
- użyteczności publicznej;
- projekty i aranżacje wnętrz;
- adaptacja projektów typowych;


Gwarantujemy najwyższą jakość usług przy wykonywaniu projektów budynków nowoprojektowanych, rozbudów, przebudów, remontów, inwentaryzacji, adaptacji.

Biuro Projektowe "Skala" zostało założone w 1992 roku. W skład naszej grupy wchodzą wykwalifikowani i doświadczeni projektanci posiadający uprawnienia budowlane pozwalające na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Głównym atutem firmy jest oferowana jakość. W podejmowanych zadaniach projektowych staramy się przekonywać, że wysoka jakość architektury nie musi wiązać się z wysokim budżetem, a Inwestorowi przynosi wymierne korzyści. Świadczone usługi pozwalają nadać każdemu projektowi osobisty charakter.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.