Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński to taki dzień w życiu każdej kobiety, który powinien być niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Kobieta zanim stanie na ślubnym kobiercu i pożegna się z tzw. stanem wolnym podczas wieczoru kawalerskiego może jednocześnie odstresować się od przygotowań do wesela i ślubu.

Organizacja takiej imprezy leży głównie w zadaniach świadkowej Panny Młodej. W celu wybrania odpowiedniego sposobu spędzenia tego wieczoru na początku trzeba zastanowić się ile osób będzie będzie obecnych, jaki ma być charakter imprezy oraz jakie przygotować atrakcje. Wieczór panieński wyprawiany jest zazwyczaj tydzień lub dwa przed ślubem. Pomysły na wieczór panieński są bardzo rozmaite, a przy wyborze miejsca powinniśmy wziąć pod uwagę, czy panna młoda jest typem domatora, czy też wolałaby żeby to było coś bardziej oryginalnego i niestereotypowego. Tak więc jest wiele rozwiązań jak wyjątkowo spędzić ten niepowtarzalny dzień.

Oto niektóre z pomysłów:

  • typowy babski wieczór na dyskotece,
  • wieczór w clubie, jacuzzi, kasynie, kolacja z degustacją wina,
  • dzień w SPA,
  • przyjęcie przebieranka (np.: pidżama party, motyw z filmu, kicz party, wieczór orientalny)
  • szalona podróż do luksusowego hotelu czy pod namioty (w zależności od upodobań Panny Młodej i zasobności portfela).

Przyjęło się w tradycji, iż podczas imprezy organizowane są również zabawy na wieczór panieński. Zależą one głównie od inwencji twórczej i wyobraźni organizatorek. Przedstawiamy parę pomysłów takich jak: konkurs na najzabawniejszą historię na temat panny młodej, bądź też quiz, „pytanie czy wyzwanie”, losowanie pytań dotyczących przyszłego męża itp.

Oprócz organizacji imprezy trzeba wybrać prezenty na wieczór panieński. Z reguły jest to kwestia dogadania się wszystkich zaproszonych dziewczyn, najczęściej jednak jest to seksowna bielizna, taka jak: strój uczennicy, pokojówki czy króliczka playboya. Ponadto może to być zestaw kosmetyków, perfumy, nietypowy album na zdjęcia, masażysta wynajęty na wieczór panieński itp.

Wszystkie podjęte decyzje dotyczące imprezy powinny być dopasowane do upodobań, jak i charakteru panny młodej, tak abyśmy mieli gwarancję niezwykłej, udanej i niepowtarzalnej zabawy.