TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Odszkodowanie za Wypadek Komunikacyjny

Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania

Nazwa firmy:
Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania
Adres:
Urzędnicza 20/10
30-051 Kraków
woj. małopolskie
Telefon:
690 453 226
12 631 14 51

Kategorie:
Doradztwo finansowe, Doradztwo prawne, Doradztwo ubezpieczeniowe, Finanse i księgowość, Kancelarie prawne, Prawo, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Ubezpieczenia, Usługi finansowe, Windykacja długów
Treść oferty:
Kancelaria Effect prowadzi sprawy odszkodowawcze z tytułu wszelkich wypadków komunikacyjnych. Jeżeli uczestniczyli Państwo w wypadku komunikacyjnym jako kierowca, pasażer lub pieszy, a do wypadku doszło bez Państwa winy, MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO ODSZKODOWANIA.

W ramach świadczonych usług odszkodowawczych, Kancelaria Effect uzyskuje dla swoich Klientów zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, rentę z tytułu zwiększonych potrzeb, zwrot utraconych dochodów, zwrot kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją, a także opieką sprawowaną przez osoby trzecie (w tym również przez osoby najbliższe) i adaptacją mieszkania stosownie do nowych potrzeb, oraz zwrot kosztów dojazdów do placówek medycznych.

Specjalizujemy się również w uzyskiwaniu zadośćuczynienia i odszkodowania w związku ze śmiercią osoby najbliższej w wypadku komunikacyjnym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani bardziej szczegółową ofertą usługi, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Zapraszamy do współpracy,

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania - Kraków

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.