TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Odszkodowanie za Wypadek przy Pracy

Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania

Nazwa firmy:
Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania
Adres:
Urzędnicza 20/10
30-051 Kraków
woj. małopolskie
Telefon:
690 453 226
12 631 14 51

Kategorie:
Doradztwo finansowe, Doradztwo prawne, Doradztwo ubezpieczeniowe, Finanse i księgowość, Kancelarie prawne, Prawo, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Ubezpieczenia, Usługi finansowe, Windykacja długów
Treść oferty:
Pracownik, który uległ wypadkowi przy pracy, oprócz roszczeń z ubezpieczenia społecznego często może dochodzić również roszczeń uzupełniających od pracodawcy (lub też od zakładu ubezpieczeń, jeżeli pracodawca był ubezpieczony). Przyczyną wypadku przy pracy często jest bowiem naruszenie przez pracodawcę przepisów BHP, brak odpowiedniego przeszkolenia pracownika, niewłaściwe zabezpieczenie stanowiska pracy, a także uszkodzony lub niewłaściwy sprzęt udostępniony przez pracodawcę. Warto jednak wspomnieć, iż wielu przedsiębiorców, w szczególności z branż o podwyższonym stopniu zagrożenia (budownictwo, górnictwo, energetyka itp.), odpowiada za uszczerbek na zdrowiu pracownika, niezależnie od stopnia winy. W grę wchodzi tu bowiem odpowiedzialność na zasadzie ryzyka.

Kancelaria Effect bardzo często prowadzi sprawy o odszkodowania za szkody powstałe w wyniku wypadku przy pracy, zarówno z winy pracodawcy, jak i na zasadzie ryzyka. Zdobyte w ten sposób doświadczenie, pozwala nam uzyskiwać najwyższe odszkodowania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani bardziej szczegółową ofertą usługi, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Zapraszamy do współpracy,

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania - Kraków

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.