TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Wirtualny sekretariat. Adresy firm. Rejestracja sp.z o.o.

Wirtualne biuro na Rynku Głównym

Nazwa firmy:
Wirtualne Biuro w Krakowie
Adres:
Rynek Główny 28
31-010 Kraków
woj. małopolskie
Telefon:
124431400

Kategorie:
Biura księgowe, Doradztwo finansowe, Doradztwo prawne, Finanse i księgowość, Informatyka, Internet, Nieruchomości, Pozycjonowanie stron, Prawo, Prawo gospodarcze, Usługi finansowe, Wynajem nieruchomości
Treść oferty:
Witamy w centrum nowoczesnego biznesu jakim jest Wirtualne biuro Kraków. Działamy według sprawdzonych w praktyce procedur, które są obliczone na obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i efektywną promocję wizerunku przedsiębiorstwa. Nasza oferta to tani i w pełni profesjonalny outsourcing księgowy i administracyjny, który pozwala na zachowanie najwyższej jakościowo obsługi firmy i znaczące ograniczenie kosztów w stosunku do stacjonarnie prowadzonej firmy. Jakie mamy dla Ciebie propozycje? Zamiast wynajmować biuro w prestiżowej lokalizacji, co wiąże się z dużym obciążeniem finansowym, proponujemy dzierżawienie unikatowego adresu dla firmy na Rynku Głównym w Krakowie bez dodatkowych kosztów eksploatacyjnych i pracowniczych.
W ramach podstawowej usługi oferujemy podpięte pod siedzibę firmy na rynku: skrzynkę email, numer telefonu i fax wraz z obsługą sekretarską- (odbieranie i przechowywanie poczty, powiadamianie o korespondencji via mail, kserowanie i skanowanie faktur oraz odbieranie dokumentów w dowolnym punkcie).
Wiemy, ile problemów mają firmy, które decydują się na założenie sp. z o.o.
Procedury te wykonujemy na co dzień i dzięki wysokim kompetencjom naszych pracowników, jesteśmy w stanie w ciągu 24h dokonać wszelkich formalności, by firma mogła bez żadnych „poślizgów czasowych” rozpocząć działalność. W imieniu klientów dopełniamy wszelkich formalności w urzędach i zapewniamy bezpieczny start firmy na rynku. Wypełniamy wszystkie wnioski i formularze, które mniej wprawnym przedsiębiorcom sprawiają problemy. Aby zarejestrować spółkę z o.o. w sposób prawidłowy i optymalny ze względu na charakter prowadzonych działań, potrzebna jest znajomości przepisów prawnych i aktualna wiedza z zakresu finansów i gospodarki.
Chętnie pomożemy Państwu w koordynacji wszystkich czynności i udzielimy fachowego wsparcia.
Zapraszamy do kontaktu naszymi specjalistami.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.