TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - 71studio

71STUDIO

Nazwa firmy:
71STUDIO
Adres:
ul. Kościuszki 34/207
50-012 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
609277199

Kategorie:
Fotografia, Sztuka i rozrywka
Treść oferty:
Studio 71STUDIO swe usługi dedykuje do klientów biznesowych, dostarczając im wysokiej klasy materiały fotograficzne. Ogromne doświadczenie połączone z wysokimi talentami naszych specjalistów zapewniają rzeczowe podejście do klienta jak również pozwala nam realizować usługi w wysokim standardzie.

Gwarantujemy holistyczną pomoc, zaczynając od stworzenia idei, aż po wykonastwo i postprodukcję. Przez osiem lat pracy, na zlecenie różnorakich Partnerów wykonaliśmy już blisko 250 sesji zdjęciowych. W zakresie naszych usług możemy znaleźć: portret biznesowy dla firm, fotografię reklamową, fotografię produktową, wizerunkową, kulinarną, mody, architektury. Jesteśmy z Wrocławia, jednakże realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski.

Ogromną uwagę przykładamy do szczegółu. Precyzyjny retusz, dbanie o prawidłowe oświetlenie mają decydujące znaczenie. Jednocześnie każde zadanie realizujemy w sposób natychmiastowy. Przez to w większości wypadków nawiązujemy długotrwałą korelację biznesową z naszymi Partnerami. Bez ustanku poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, podążamy za nowymi trendami.

Do każdego zadania odnajdziemy optymalny sposób realizacji. Dla naszych Klientów robimy w pełni kompleksową sesję zdjęciową, włączając w to transport oraz magazynowanie produktów. Nowym, potencjalnym Klientom oferujemy sesję próbną. Troszczymy się o atrakcyjność naszych usług. Minimalizujemy do maksimum koszty stałe, prawidłowy dobór kadr przekłada się na realizację najlepszych usług za dogodną cenę.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej platformy internetowej oraz szczegółowego zapoznaniem się z naszą ofertą.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.