TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Gabinet Psychologiczny Proterapeutica

Gabinet Psychologiczny Proterapeutica

Nazwa firmy:
Gabinet Psychologiczny Proterapeutica
Adres:
ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
663875291

Kategorie:
Gabinety terapeutyczne, Medycyna, Zdrowie i uroda
Treść oferty:
Poradnia Proterapeutica to przychodnia terapeutyczna prowadzona przez grupę psychologów, posiadających długoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z Pacjentami. Głównym przedmiotem poradni jest świadczenie pomocy psychiatrycznej oraz logopedycznej. Współpracujemy z cenionymi z obszaru psychologii specjalistami. Przez cały czas poszerzamy swoje horyzonty zawodowe poprzez aktywny udział w renomowanych kursach i szkoleniach. Każdy zatrudniony przez nas terapeuta ciągle konsultuje i weryfikuje swe dokonania psychoterapeuty.

Oferujemy terapię indywidualną dla osób dorosłych, par partnerskich oraz małżeństw. Pomagamy także najmłodszym oraz nastolatkom, prowadzimy specjalistyczne konsultacje oraz leczenie psychiatryczne. Bardzo szybko diagnozujemy problemy logopedyczne dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. W razie wyjątkowej potrzeby, nasi terapeuci zdiagnozują za pośrednictwem komunikatora Skype.

W naszej ofercie znajdują się też wizyty w domu pacjenta. Leczmy wszelakie zaburzenia lękowe, depresyjne, zaburzenia osobowości, czy też uzależnienia. Wspomagamy wychodzić z problemów osobistych. Nasz gabinet zlokalizowana jest w Wrocławiu. Rejestracji na wizytę możecie Państwo dokonać poprzez Internet, telefonicznie jak również osobiście.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą witrynę, gdzie znaleźć można więcej szczegółów na temat naszej pracy jak również naszych specjalistów. Zarazem rekomendujemy także prowadzony przez nas blog, na którym odnajdziecie Państwo wiele ciekawych felietonów, które przybliżą charakter naszej działalności a także poszerzyć Państwa świadomość z tematyki psychologii.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.