TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Skup oraz sprzedaż ploterów

Maszyny Poligraficzne

Nazwa firmy:
Maszyny-Poligraficzne.pl
Adres:
Śnieżyńskiego 10
20-601 Lublin
woj. lubelskie

Kategorie:
Doradztwo i konsulting, Marketing i reklama, Poligrafia
Treść oferty:
Skup i sprzedaż używanych maszyn poligraficznych prowadzimy poprzez negocjacje (e-mailowe, telefoniczne, osobiste) oraz przez portale ogłoszeniowe i aukcyjne. W związku z tym może zdarzyć się, że oferowana na stronie www.maszyny-poligraficzne.pl maszyna została sprzedana w inny sposób i nie jest już dostępna mimo informacji o dostępności.

Zazwyczaj dostępny jest 1 (jeden) egzemplarz danego modelu (chyba, że jest zaznaczone inaczej). Skupujemy maszyny w dobrym stanie (warte odnowy), z krajowej dystrybucji (od firm, poleasingowe, powindykacyjne, od osób prywatnych), zazwyczaj mające 1-5 lat (nie więcej niż 10), odnawiamy je (wymieniamy wszystkie konieczne części na nowe i wystawiamy zaświadczenie o odbudowie), a następnie oferujemy w przystępnej cenie. Maszyny sprzedają się szybko dlatego sugerujemy szybkie decyzje zakupowe (dana maszyna dostępna dzisiaj może nie być dostępna za kilka tygodni - nie jesteśmy importerem nowych maszyn dostępnych w dużych ilościach).

W każdej kwestii (skup, sprzedaż, serwis, części, tusze) preferujemy kontakt e-mailowy - info@maszyny-poligraficzne.pl - odpisujemy maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. W związku ze specyfiką naszej działalności dużo jeździmy po całej Polsce i nie zawsze jest możliwość spokojnej rozmowy telefonicznej, a na przesłany e-mail możemy odpisać rzeczowo i obszernie.

Chcą Państwo sprzedać nam ploter? Prosimy o wiadomość poprzez formularz na stronie lub bezpośrednio na adres e-mail info@maszyny-poligraficzne.pl (opis ze zdjęciami). Bezpłatną wycenę prześlemy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Nie wykonujemy wycen podczas rozmowy telefonicznej - nr telefonu podany przy ogłoszeniach służy do informacji na temat sprzedawanych przez nas maszyn.

Spotkanie osobiste (np. dostawa maszyny do serwisu, skupu, prezentacja sprzedawanej maszyny w jednej z naszych lokalizacji) wymaga przynajmniej 1-dniowej zapowiedzi (info@maszyny-poligraficzne.pl). Po kontakcie potwierdzimy obecność w danym dniu na miejscu (dużo wyjazdów). Każdą sprzedawaną maszynę zaprezentuje Państwu serwisant, który uczestniczył w jej regeneracji do stanu fabrycznego.

Jesteśmy bardzo mobilni - działamy na terenie całej Polski. Maszyny sprzedawane i skupowane transportujemy naszymi pojazdami z najdalszych zakątków kraju. Prowadzimy serwis stacjonarny w Lublinie, ale często jeździmy na serwisy u Klientów w całej Polsce.

Większość maszyn wymaga odbioru osobistego w Lublinie albo dowozu naszym transportem (cały kraj). Możliwy przeładunek pod Łodzią w Rzgowie (A1 x S8) przy ul. Rzemieślniczej 35 (bezpłatnie dla maszyn powyżej 5000 zł netto). W przypadku małych maszyn i części zamiennych (np. głowice, dampery, taśmy...) możliwa jest wysyłka kurierska (także za pobraniem).

Preferujemy relacje B2B (bussines-to-bussines) na zasadzie współpracy firm (kontrahentów). Możliwa jest także współpraca z osobami nieprowadzącymi działalności gospodarczej (konsumentami), jednakże część zakresu naszej oferty może być niedostępna dla takich osób włącznie z anulowaniem złożonego zamówienia bez podania przyczyny.

Zwroty zakupionych przez sklep internetowy nowych podzespołów (części) i akcesoriów możliwe jeżeli elementy te nie były używane (instalowane w maszynie). W przypadku ewentualnych wad wykrytych po instalacji należy złożyć reklamację.

Urządzenia i podzespoły używane sprzedajemy jedynie podczas transakcji osobistych (u nas lub u Klienta przy instalacji) po oględzinach przez Kupującego i nie podlegają one przepisom o sprzedaży na odległość, w tym zwrotom.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.