TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

O nas

TwojFachowiec.net to serwis, którego misją jest zgromadzenie użytkowników zainteresowanych usługami i ich wykonawców, którzy mogą zamieścić tu swoją ofertę.

Co zyskujesz dzięki rejestracji?

 1. Bezpłatną wizytówkę z Twoją ofertą
  W serwisie założysz bezpłatne konto, dzięki któremu możesz zaprezentować swoją ofertę i zbierać opinie od zadowolonych klientów. Pozwolą one na wykreowanie Twojego wizerunku jako solidnego i zaufanego fachowca.
 2. Dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów
  Serwis jest tworzony przez zespół osób z kilkuletnim doświadczeniem przy różnego rodzaju serwisach. Dzięki temu posiadamy sporą powierzchnię reklamową, której wykorzystanie będzie tylko jedną z wielu form promocji serwisu, prowadzącej do zgromadzenia jak największej ilości Twoich potencjalnych klientów.
 3. Precyzyjne określenie obszarów działania
  Jeśli świadczysz usługi w terenie lub jesteś w stanie dojechać do klienta, korzystając z tej opcji możesz określić, na jaką odległość możesz być dostępny. Dzięki temu na Twoją ofertę trafią nie tylko osoby z tej samej miejscowości, ale także z jej okolic.
 4. Promowanie siebie poprzez aktywne uczestnictwo na grupach dyskusyjnych
  Dzięki udzielaniu się na grupach dyskusyjnych i zaprezentowaniu się jako doświadczony fachowiec w swojej branży, zyskasz zaufanie i zainteresowanie Twoich potencjalnych klientów.

Wykorzystaj tę możliwość, aby bez ponoszenia zbędnych kosztów
zwiększyć szansę na dotarcie do szerszego grona klientów.

Zarejestruj się!

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.