TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Pomoc serwisu TwojFachowiec.net

 1. Jak założyć konto?
  Aby zarejestrować się w serwisie należy przejść na podstronę „Rejestracja”, wybrać czy rejestrujesz się jako użytkownik czy fachowiec (ogłoszeniodawca), a następnie wypełnić formularz zapoznając się przy tym z Regulaminem i akceptując go.
 2. Nie dostałem maila z linkiem aktywacyjnym. Co mam zrobić?
  Upewnij się, czy mail nie wpadł do folderu „spam”. Możesz również skontaktować się z administracją i poprosić o aktywację konta.
 3. Zapomniałem hasła. Co mam zrobić?
  Do odzyskania zapomnianego hasła służy zakładka „Nie pamiętasz hasła?”. Wystarczy uzupełnić formularz podając swój email, a następnie odebrać maila i postępować zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami.
 4. Jak zmienić swoje dane?
  W celu zmiany danych należy zalogować się na swoje konto w serwisie i wybrać zakładkę, w której informacje mają zostać zmienione, zaznaczając przycisk „edytuj”. Po naniesieniu zmian należy je zapisać.
 5. Jak dodać ofertę?
  Aby dodać ofertę należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki „Oferta”, wybrać przycisk „Dodaj ofertę”, uzupełnić niezbędne informacje i je zapisać.
 6. Jak zmienić ofertę?
  W celu zmiany treści oferty należy zalogować się na swoje konto w serwisie, wybrać ofertę, w której informacje mają zostać zmienione, zaznaczyć przycisk „edytuj” i zapisać zmiany.
 7. Jak usunąć ofertę?
  Aby usunąć ofertę należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki „Oferta” i zaznaczyć przycisk z „usuń” przy wybranej ofercie.
 8. Czym jest obszar działania?
  Obszar działania dotyczy osób i firm, których praca nie ogranicza się do miejsca ich siedziby. Określa on promień (w km), jaki jesteś w stanie dojechać do klienta.
 9. Jak zgłosić błąd w serwisie?
  W razie napotkania jakichkolwiek błędów bądź naruszeń regulaminu przez użytkowników prosimy o informacje poprzez formularz kontaktowy.
 10. Nie mogę znaleźć kategorii odpowiedniej do świadczonych przeze mnie usług.
  W takim przypadku prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego i zaproponowanie nazwy kategorii.
 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.