TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Odszkodowanie za Wypadek w Szkole lub Przedszkolu

Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania

Nazwa firmy:
Kancelaria Effect - Windykacja, Odszkodowania
Adres:
Urzędnicza 20/10
30-051 Kraków
woj. małopolskie
Telefon:
690 453 226
12 631 14 51

Kategorie:
Doradztwo finansowe, Doradztwo prawne, Doradztwo ubezpieczeniowe, Edukacja, Finanse i księgowość, Kancelarie prawne, Prawo, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Szkoły, Szkoły państwowe, Ubezpieczenia, Usługi finansowe
Treść oferty:
Bardzo częstą przyczyną wypadków w szkole jest niewłaściwe sprawowanie opieki i nadzoru nad uczniami przez nauczycieli oraz nieodpowiedni stan pomieszczeń szkoły. Takie zaniedbania, o ile staną się przyczyną wypadku w szkole, mogą być podstawą roszczeń poszkodowanego ucznia, wynikających z kodeksu cywilnego.

Warto bowiem wiedzieć, że często spotykane ubezpieczenie NNW nie jest jedynym źródłem odszkodowania za wypadek w szkole. Uczniowi poszkodowanemu w wypadku zaistniałym wskutek zaniedbania szkoły mogą przysługiwać także inne roszczenia, w tym zwłaszcza:
- jednorazowe odszkodowanie na pokrycie kosztów poniesionych w związku z uszkodzeniem ciała lub rozstrojem zdrowia,
- renta z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy,
- zadośćuczynienie, którego zadaniem jest zrekompensowanie wszelkich krzywd niematerialnych, takich jak np. cierpienie fizyczne i psychiczne związane z oszpeceniem ciała,
- zwrot kosztów leczenia.

Wysokość takich świadczeń – w przeciwieństwie do ubezpieczenia NNW nie jest ograniczona kwotowo, lecz zależy od rozmiaru szkody. Poszkodowany ma prawo do wyrównania szkody w pełnej wysokości.

Sprawy z zakresu wypadków w szkole należą do spraw skomplikowanych, dlatego warto skorzystać w tym zakresie z usług profesjonalistów. Doświadczenie pracowników Kancelarii Effect w tego typu sprawach pozwala skutecznie walczyć o należne odszkodowania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani bardziej szczegółową ofertą usługi, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Zapraszamy do współpracy,

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania - Kraków

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.