TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Cyklinowanie kompleksowe trójmiasto i okolice

PHU,KORNICZEK.

Nazwa firmy:
PHU,KORNICZEK.
Adres:
kminkowa 4
81-589 Gdynia
woj. pomorskie
Telefon:
501979520
500640446

Kategorie:
Architektura i budownictwo, Ciesielstwo i stolarstwo, Remonty, Usługi wykończeniowe
Treść oferty:
usługi parkieciarskie - trójmiasto i okolice
Firma PHU KORNICZEK działa na rynku od 1991 r. Głównym przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonanie podłóg z drewna (układanie, cyklinowanie, lakierowanie, renowacja). Firma zajmuje się również profesjonalnym doradztwem w zakresie projektowania, wykonania oraz konserwacji podłóg drewnianych.

Wiedza niezbędna do rozpoczęcia działalności została przekazana obecnemu właścicielowi firmy – KRYSTIANOWI KONWICKIEMU przez jego ojca, który parkieciarskiego rzemiosła uczył się od pomorskich mistrzów podczas wieloletniej praktyki. PHU korniczek łączy tradycję, nowoczesność i wysoki poziom usług, co doceniły setki klientów prywatnych, jak i firmy oraz instytucje publiczne.

Znajomość dawnych technik i parkieciarskich praw popartych nowymi materiałami, sprzętem i technologiami sprawia, że firma PHU korniczek ma silną pozycję w branży parkieciarskiej w Trójmiescie i okolicach. To co nas wyróżnia od wielu nowo powstałych firm, to niewątpliwie wieloletnie doświadczenie przekładające się na gwarancję zadowolenia u naszych klientów.

Masz pytania? Zadzwoń

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.