TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Day SPA ŁÓDŹ - Euro-Styl - SPA

Euro-Styl-SPA

Nazwa firmy:
EURO-STYL-SPA
Adres:
Nawrot 28
90-055 Łódź
woj. łódzkie
Telefon:
0.600 28 33 99

Kategorie:
Spa i odnowa biologiczna, Uroda, Zdrowie i uroda
Treść oferty:
Day Spa „EURO-STYL-SPA” to miejsce urody ,odnowy i relaksu, gdzie można poczuć się wyjątkowo. Każdy klient jest specjalnie rozpieszczany m.in. aromaterapią, oczyszczającymi herbatkami i wyjątkowymi firmowymi masażami. Najważniejszy dla nas jest komfort klienta i europejskie standardy usług.

EURO-STYL-SPA to salon specjalizujący się w tematyce „Wedding SPA”.
W relaksującej atmosferze przygotowujemy parę Młodą do jednego z najważniejszych dni w ich życiu- dnia Ślubu.
Otaczamy Parę profesjonalną i fachową opieką zespołu : kosmetologów, masażystów, kosmetyczek, wizażystów i fryzjerów-stylistów zapewniając gamę zabiegów poprawiających wygląd jak i samopoczucie; poczynając od zabiegów leczniczych (m.in. dermatologiczne złuszczanie, oczyszczanie), kosmetycznych ( m.in. nawilżanie, wyszczuplanie) poprzez relaksujące( masaże, rytuały) aż do zabiegów stylizacji (makijaż i fryzura). Jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami poprzez ustawiczne szkolenia, uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i targach.
Opiekujemy się Parą Młodą także po ślubie, proponując zabiegi podtrzymujące kondycję i pielęgnujące urodę jak i zabiegi na czas ciąży i macierzyństwa.
Oferujemy praktycznie skonstruowane „Pakiety Ślubne” jak i comiesięczne, ciekawe „Pakiety relaksujące” uwzględniające święta, pory roku i oczekiwania naszych klientów.

Zapraszam serdecznie,
Monika Jarzyńska

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.