TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Samodzielny konsultant [ka]

Marzena Kuśmirek

Imię i nazwisko:
marzena kuśmirek
Adres:
jugoslowianska 77/1
51-112 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
727904633

Kategorie:
Marketing i reklama, Targi i wystawy
Treść oferty:
Zapraszamy do współpracy z młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą FM GROUP Polska. Współpraca polega na tworzeniu szerokiego rynku klienta(grupy dystrubutorów) lub/i sprzedaży naszych produktów na terenie Polski i nie tylko. Jeśli są Państwo już zdecydowani na współpracę z nami prosimy o kontakt, a prześlemy pełną ofertę.

Współpraca polega na tworzeniu szerokiego rynku klienta(grupy dystrubutorów) lub/i sprzedaży naszych produktów na terenie Polski i nie tylko.

Posłuchaj

  • To dopiero początek tworzenia struktur - możesz być jednym z pierwszych
  • Znakomite produkty FM - PERFUMERYJNE tj, perfumy, balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, dezodoranty, feromony i inne oraz ŚRODKI CZYSTOŚCI tj. płyny do prania i do płukania, odświeżacze powietrza, płyny do mycia naczyń, ściereczki z mikrowłókien, płyny do mycia szyb i podłóg, itp. z firmy FM GROUP World.
  • W ofercie jest ponad 160 zapachów odpowiedników markowych perfum firmy FM Group, między innymi: Christian Dior, Kenzo, Giorgio Armani, Naomi Campbell, Hugo Boss, Chanel, Lancome, Jennifer Lopez, Celine Dion, Fahrenheit, Gaultier, Calvin Klein, Davidoff i wiele innych oraz ponad 30 produktów ze środków czystości do domu.
  • Niska cena dystrybutora!!!
  • Wysoka marża - 43% + premia za obrót od 3 do 21%!!!
DLA PIERWSZYCH 10 OSÓB WEJŚCIE DO FIRMY GRATIS!!!!!!!!!!!!!!


KONTAKT; emma59@o2.pl
tel; 727904633 odpowiadam również na sms-y

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.