TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Usługi faktoringowe

AOW Faktoring S.A.

Nazwa firmy:
AOW Faktoring S.A.
Adres:
Traugutta 16B
42-215 Częstochowa
woj. śląskie
Telefon:
34 372 04 76
535 115 987

Kategorie:
Doradztwo finansowe, Finanse i księgowość, Pożyczki i kredyty, Usługi finansowe, Windykacja długów
Treść oferty:
O firmie:
AOW Faktoring S.A. na rynku istnieje od 1997 roku. Jest więc jedną z najstarszych przedsiębiorstw w tej branży i jedną z pierwszych niezależnych od żadnych instytucji finansowych firm faktoringowych. Swoją ofertę dostosowuje zarówno do średnich przedsiębiorstw ale także małych przedsiębiorstw i mikro firm.

Oferta:
Oferta firmy AOW jest przejrzysta i elastyczna. Zajmuje się różnymi odmianami faktoringu: bez regresu, eksportowym, z regresem czy zamówieniowym. AOW wykupuje również pojedyncze wierzytelności i daje w niedługim czasie dostęp do środków chwilowo zamrożonych w przyznanym kredycie kupieckim.

Kto może skorzystać z oferty?
Współpracę zacząć może każdy, również przedsiębiorstwa które niedawno rozpoczęły swoją działalność, nie jest także ustalone jaki najmniejszy obrót powinna mieć firma. Zawarta umowa nie jest długoterminowa, można od niej odstąpić z 14 dniowym wyprzedzeniem. Nie doliczane są również żadne dodatkowe koszty za przedłużenie umowy, rezygnacji ze współpracy, rozpatrywanie wniosków czy ocenę wiarygodności kontrahentów. Spójrz jak w szybki i prosty sposób możesz poprawić swoją płynność finansową!

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.