TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Jason S.C. - profesjonalne wyposażenie warsztatowe

JASON s.c.

Nazwa firmy:
JASON s.c. Andrzej Sokołowski Jerzy Sokołowski
Adres:
Borowa 1a
10-232 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
Telefon:
667606026

Kategorie:
Blacharstwo i lakiernictwo, Elektryka i elektronika, Mechanika, Motoryzacja i transport, Serwisy samochodowe, Stacje diagnostyczne, Usługi naprawcze
Treść oferty:
Firma Jason s.c. Andrzej Sokołowski, Jerzy Sokołowski z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1996 roku, dostarczając narzędzi i osprzętu najnowocześniejszych rozwiązań dla warsztatów i serwisów samochodowych oraz przemysłu. Kooperacja z poważanymi i znanymi producentami wyposażenia warsztatowego Laser, Telwin, Galagar, Proxxon, V-coil, Rennsteig, Ruko, Walter, Draper, Knipex, Bahco, Koken, Hazet, Kyoritsu, Brymen, Energo-lab, CHY pozwala nam zaproponować każdemu sprzęt i narzędzia stosowne do jego osobistych oczekiwań. Stawiamy na niezawodność oraz wytrzymałość i w związku z tym proponujemy tylko wysokiej jakości, narzędzia i urządzenia, z wyłączeniem artykułów masowych tzn. "marketowych".

Na naszej stronie www http://www.jason.pl znajdziesz obszerną ofertę z zakresu aparatury pomiarowej, techniki lutowniczej, sprzętu serwisowego, dynamometrii, osprzętu do elektryki oraz szeregu innych działów. Odbiorca i jego zadowolenie to dla nas priorytet, toteż staramy się zaopatrywać w narzędzia w jak najszerszym wyborze oraz w atrakcyjnych cenach. Każdy Kupujący może liczyć na naszą poradę i pomoc oraz chętnie odpowiemy na wszelakie pytania, skutkiem tego w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.