TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Tespol Sp. z o.o.

Tespol Sp. z o.o.

Nazwa firmy:
Tespol Sp. z o.o.
Adres:
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
717836360

Kategorie:
Informatyka, Programowanie, Wdrażanie oprogramowania
Treść oferty:
Tespol Sp. z o.o. to firma z dlugoletnim doświadczeniem zajmująca się dystrybucją, jak również usługami odnośnie sprzętu, aparatury oraz produktów radiokomunikacji i aparatury kontrolnej i pomiarowej w obszarze elektroniki, elektroniki oraz RTV. Lata działalności na rynku pozwoliły na zaoferowanie niezwykle atrakcyjnych cen oraz wysokiej jakości obsługi każdego kontrahenta. Dzięki wysokiej pozycji na rynku, Tespol może bezustannie rozwijać swoją propozycję usług i wzbogacać ją zarazem o nowe grupy produktów, jak również poszczególne sprzęty.

Propozycja firmy Tespol bazuje o ogromnie nowoczesną i jednocześnie nadzwyczaj efektywną aparaturę kontrolno-pomiarową, stosowaną przez elektroników, elektryków, jak również automatyków i serwisantów urządzeń RTV. Duża baza produktów, w skład jakiej wchodzą na przykład oscyloskopy, analizatory, generatory, mierniki oraz bardzo specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, pozwoli spełnić wymagania każdego kupującego. Tespol współpracuje z wielkimi zakładami pracy i mniejszymi firmami, jak i z odbiorcami indywidualnymi.

Kontakt z ogromną grupą dostawców, pośród których dostępne są takie przedsiębiorstwa jak Dewetron, Abi, Fluke oraz wielu dodatkowych, sprawiły, iż Tespol dysponuje sprzętem wysokiej jakości, a wśród klientów firmy jest także wojsko. Poprzez długoletnią pracę i starania, w Tespol wdrożony został system jakości ISO 9001:2009 i dodatkowo AQAP 2120:2009.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.