TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Windykacja długów trudnych

Consulting Sati

Nazwa firmy:
Consulting Sati
Adres:
Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski
woj. mazowieckie
Telefon:
512 994 650
512994650

Kategorie:
Doradztwo finansowe, Finanse i księgowość, Kancelarie prawne, Prawo, Usługi finansowe, Windykacja długów
Treść oferty:
Wyspecjalizowani jesteśmy w windykacji długów trudnych. Tam gdzie dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie i ewidentnie unikają spłaty należności - wkraczamy.
Windykujemy kwoty, które swoją wysokością usprawiedliwiają zarówno podejmowane przez nas działania jak i koszty związane z tymi działaniami ponoszone przez Klienta.
działamy efektywnie na terenie kraju oraz poza granicami. obalamy mity powielane przez inne biura -; nie ma skutecznej windykacji długów trudnych bez wstępnych kosztów operacyjnych.
Brak właściwego zrozumienia tego problemu często prowadzi do zlecania działań windykacyjnych na niewłaściwym poziomie lub o niewłaściwym stopniu intensyfikacji tychże działań.
Stąd nie realizujemy zleceń bez akceptacji przez Klienta często wysokich kosztów operacyjnych zabezpieczających efektywną realizację zlecenia.
Jeśli dłużnik ma środki finansowe lub może je zorganizować aby spłacić długi ---do tego doprowadzimy.

Kontakt:
tel. 512 994 650

windykator.terenowy@gmail.comUnikatowym i bezkonkurencyjnym sektorem naszej firmy jest usługa eksmisji lokatorów. Generalnie polega na pozbyciu się z mieszkania, lub domu niechcianego lokatora. Przyczyn z powodu których lokator nie chce się wyprowadzić jest tak wiele, jak spraw trafiających do naszej firmy. W wielu przypadkach nie płacący najemca po prostu nie ma gdzie się podziać i zajmuje mieszkanie tak długo jak to możliwe. Działania „czyścicieli mieszkań” nie należą do prostych czynności, oraz niestety są to działania terenowe/bezpośrednie niosące za sobą ryzyko konfrontacji siłowej z niechcianym lokatorem, oraz przynoszące szereg innych zagrożeń. Dla przykładu kontakt z policją pod czas interwencji, na co jesteśmy przygotowani merytorycznie. Pozbycie się nieuczciwego najemcy nie jest prostą sprawą, ale kreatywność i odpowiednie podejście do problemu pozwala wypracować bardzo skuteczne metody działania.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.