TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Windykacja terenowa

Consulting Sati

Nazwa firmy:
Consulting Sati
Adres:
Wolności 54
08-300 Sokołów Podlaski
woj. mazowieckie
Telefon:
512 994 650
512994650

Kategorie:
Finanse i księgowość, Usługi finansowe, Windykacja długów
Treść oferty:
Na temat windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie, lecz zgodnie z prawem, uważamy że najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa/bezpośrednia, będący u dłużnika negocjatorzy nawiązują z nim osobisty kontakt. Skutecznie motywując do uregulowania należności.

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu długów trudnych. Wielu dłużników przygotowanych jest na standardowe działania podejmowane przez kancelarie prawne i ewidentnie unika spłaty należności w tym momencie wkraczamy.

Jeśli dłużnik posiada środki finansowe lub może je zorganizować aby spłacić dług to do tego doprowadzimy.
Oferując usługi windykacyjne na przestrzeni ostatnich kilku lat, mamy duże doświadczenie z nie uczciwymi kontrahentami.

Nasze usługi:
- eksmisje lokatorów
- obsługa prawna
- usługi detektywistyczne
- uzyskujemy odszkodowania od ubezpieczycieli dla poszkodowanych

Działania podejmowane telefonicznie mają za zadanie dotrzeć do dłużnika. Błędnie wierzyciele długo oczekują na spłatę po terminie, częste i intensywne działania telefoniczne, mailowe, bezpośrednie motywują do szybszej spłaty długu.


Jak wiadomo, prawdopodobieństwo nie uregulowania płatności rośnie gwałtownie z upływem czasu, gwałtownie wzrasta każdego miesiąca następującego po terminie płatności, od około 50 procent po dwóch miesiącach do około 80 procent po sześciu miesiącach.
Twierdzić należy że jeżeli faktura pozostaje wymagalna powyżej 12 miesięcy, możliwość windykacji spada do mniej niż 25 procent.

Jeżeli dłużnik planuje nie płacić, będzie niechętnie udzielał konkretnych informacji podczas rozmów z negocjatorem. Należy uzyskać szczegółowych odpowiedzi od dłużnika i / lub pisemne potwierdzenia płatności. Jeśli odmówi podać szczegóły, wiadomo, że powstaje problem i należy przyspieszyć proces windykacyjny, poprzez oddanie zlecenia profesjonalnej firmie windykacyjnej.

Zapraszam państwa do kontaktu telefonicznego 512 994 650 lub mailowego windykator.terenowy@gmail.com rozwiążemy najbardziej zaawansowany problem z dłużnikiem, lokatorem itp. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie a naszym jedynym celem jest satysfakcja zleceniodawcy, co za tym idzie jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach.

nasza strona SKUTECZNA WINDYKACJA TERENOWA

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.