TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center

Oferta - Wypożyczalnia kostiumów Maskowy Bal

MASKOWY BAL - WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ KOSTIUMÓW

Nazwa firmy:
MASKOWY BAL - WYPOŻYCZALNIA I SPRZEDAŻ KOSTIUMÓW
Adres:
Ludwika Solskiego 1A
52-401 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefon:
605133161

Kategorie:
Inne usługi, Wynajem sukni ślubnych
Treść oferty:
Wypożyczalnia strojów – Maskowy Bal

Imprezy karnawałowe dosyć często wiążą się z przebieraniem się gości w różnego rodzaju stroje karnawałowe. Są to wydarzenia na tyle wielobarwne oraz bardzo okazyjne, że nie opłaca się z ich powodu kupować specjalnych strojów. Znakomitym wyjściem przy takiej okazji jest wypożyczenie potrzebnego nam stroju balowego. Taką właśnie możliwość daje nam wypożyczalnia strojów Maskowy Bal, która stawia na nietuzinkowość
nieszablonowość a także profesjonalizm.

Proponowane kostiumy balowe i karnawałowe

Pośród strojów dostępnych w naszej wypożyczalni Maskowy Bal znajdą Państwa zarazem kostiumy dla dorosłych, jak również dla maluchów. Są to stroje tematyczne jak również eleganckie kostiumy dopasowane do różnych potrzeb estetycznych. Znalezienie idealnego kostiumu w żadnej innej wypożyczalni nie będzie tak proste.

Profesjonalna wypożyczalnia strojów

Wypożyczalnia strojów i kostiumów Maskowy Bal umożliwia Państwu pożyczanie strojów na 24 godziny. Przy pożyczaniu na parę dni, dni wolne (soboty i niedziele) nie są dodatkowo liczone. Co bardzo ważne wypożyczalnia nie pobiera kaucji za przebrania, bez względu na cenę ich wypożyczenia. Ceny wypożyczenia zaczynają się od 20zł i przeważnie kończą się na 80zł (poza strojami z linii DELUXE, których ceny wahają się od 100zł do 200zł).
Dopasowane według własnego uznania stroje karnawałowe stanowią znakomite uzupełnienie każdego balu maskowego. Pozwalają na fantazyjne przeżycie imprezy jak i stworzenie wspaniałych wspomnień. Dzięki wypożyczalni Bal Maskowy można prezentować się elegancko bądź też komicznie, czy też upodobnić się do gwiazd największego formatu.

 

 

Ostatnie ogłoszenia:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.